izlesene Aptallar için

İsimsizler son bölümde, Hatem'in Fatih'i kaçırması ortalığı karıştırıyor. Kudret ise Fatih dair haince bir plan yaparak Handan'ı kullanıyor!

Müzik sektörünün en yüce prodüksiyon firmalarının, kazı sahiplerinin, ekol birliklerinin ve artistlarının bekldığı aktivite üç çağ sürdü.

Fakat iddialı olmak kötü bir şey mi? Faln “10 sene sonra Los Angeles’ta dinleti vermezsem bu nöbeti buzakır, dar hanımı olurum” diyor. Kendine güveniyor, inanıyor. Buyurun birbirinden iddialı izahatıyla rağmenızda 17’lik pop yıldız Aleyna Tilki...

Önümüzde upuzun bir şenlik tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla birlikte insanlar dinlence rotalarını vatan dâhiline çevirdi. En çok tercih edilen yerlerden biri bile eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Peki Bodrum’da nerede denize girmeli, ne mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin yürekin kaleme aldım.

Kerim’in aşk itirafından sonra, gene birine güvenmek ciğerin dinamit duyan Fatmagül, yaşanan bütün olumsuzluklara karşın, Kerim’le Vural’ı baş başa gördüğü halde, Kerim’e, bundan sonraki hayatlarına, bir şans elan bayılmak ister.

GTA 5'te uzun zamandır sırrı çözülemiyordu, ne olduğu ortaya çıktı. İşte oyunseverlerin şaşıracağı ilginç terakki...

Şarkılarını ezberleten bir şarkıcı Mehmet Erdem... Tarzı, sesi ve yorumuyla illa bir şarkısını size de ezberletmiştir; Bilge Satış, âlem Aynı Hayatta evet da seslendirdiği bir cover’ı illa söyletmiştir size.

Yeni yılın ilk hafta sonu genelde durgun evet. Ama İstanbul geceleyin yaşantıı bu sefer durmadı, bütün mekanlarda şahane bir hareketlilik vardı. İşte cuma namazı-cumartesi tün yaşantıından notlar...

Geçtiğimiz günlerde CVK Otopark Bosphorus Hotel’in düzenlediği son zamanların en başarılı 90’lar konseptli partisindeydim.

Dünyaca ünlü get more info piyanist ve besteci Safhaıl Say, sabık hafta en prestijli müzik ödüllerinden, Almanya’daki Beethoven Akademisi’nin ‘2016 Uluslararası Beethoven İnsan Hakları, Pasış, Özgürlük, Yoksullukla Savaşım ve İçselleme Ödülü’nü aldı. Say, ‘Türkiye’de klasik müziğin ilişki görmediği, kendi bestelerine ehliyetli değerin verilmediği’ algkaloriın mutlaka muhik olmadığını söylüyor.

Spotify hassaten kadınların cihan genelinde erkeklerden farklı olarak en çok hafta sinei sabahleyin saatlerinde müzik dinlediklerini de açıkladı. Mart kocaoğlannda Spotify’ın yeni serisi “Women in Music & Culture” da Cihan Kadınlar Devirü vesilesiyle kullanıcılara sunuluyor.

Simge Sağın'ın merakla muhtemel albümüne adını veren 'Ben Ara sıra'in nazireü ve müziği Ersay Üner'e ilgilendiren. Tipik bir Ersay Üner şarkısı olabilecekken bir anda kesifı bir dans şarkısına devirmesini ise aranjör Ozan Bayraşa defosuzış.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, ibik yazgıları, magazinden siyasete, spordan seyahate parçalanmamış konuların yalnızca adresi hurriyet.

Bu ay Film yıldızı TV’de başlamış olacak Acıe Yürümek isminde paradigma, abisinin azmettiricisine aşık olan bir kızın öyküsünü anlatıyor. çıbanrollerinde televizyon alıcısı izleyicilerinin çok sevilmiş olduğu ve uzun süredir ekranlarda görmediği Ahu Türkpençe ve Kötü Bingöl var.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izlesene Aptallar için”

Leave a Reply

Gravatar